Wesele

Zdjęcie główne Wesele

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Niezmiernie jest mi miło kiedy mogę przyczynić się, żeby ten cudowny dzień na długo pozostał w pamięci młodej pary, a także wszystkich gości weselnych. Staram się podchodzić do każdego wesela indywidualnie, zawsze cały plan wesela jest ustalany w najdrobniejszych szczegółach.

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Niezmiernie jest mi miło kiedy mogę przyczynić się, żeby ten cudowny dzień na długo pozostał w pamięci młodej pary, a także wszystkich gości weselnych. Staram się podchodzić do każdego wesela indywidualnie, zawsze cały plan wesela jest ustalany w najdrobniejszych szczegółach. Zapraszam również do zapoznania się z listą konkursów weselnych jakie prowadzimy. Ponizej przykładowy filmik z konkursu kareta.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]